20.10.2017

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ II LIGI MŁODZIKÓW PODOKRĘGU GORLICE

20.10.2017 r. nasze Młodziczki rozegrały ostatni mecz w tej rundzie w regularnych rozgrywkach z chłopakami. Bardzo cieszymy się z faktu, że nasze piłkarki wielokrotnie utarły nosa swoim rówieśnikom udowadniając, że futbol jest też dla dziewczyn.

Bilans rozgrywek II ligi Młodzików Podokręgu Gorlice:

6 rozegranych spotkań,
12 zdobytych punktów,
3 miejsce w tabeli,
4 zwycięstwa,
2 porażki,
25 bramek strzelonych,
15 bramek straconych.

Gratulujemy naszym piłkarkom. Już czekamy na rundę wiosenną, w której będziemy atakować fotel Lidera!!!06.02.2017

PIŁKARKI „TRÓJECZKI” KOLEJNY RAZ ZAGRAJĄ W WARSZAWIE W MISTRZOSTWACH POLSKI

Wspaniałym sukcesem piłkarek UKS 3 Staszkówka Jelna zakończył się finał wojewódzki turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. Po całodniowych zmaganiach na obiektach Coc Com Zone w Krakowie w kategorii U – 12 bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się zespół z Jelnej i w dniach 29.04 – 02.05.2017 wystąpi w Warszawie w finale krajowym turnieju. To już czwarty finał krajowy tego prestiżowego turnieju w którym wystartują zawodniczki UKS-u. Podczas zawodów rozgrywanych w Nowej Hucie dominacja piłkarek z naszego regionu nie podlegała żadnej dyskusji. Zespół w całym turnieju stracił tylko jedną bramkę odnosząc komplet 6-ciu zwycięstw. Również nagroda indywidualna powędrowała do zawodniczki zwycięskiej drużyny. Paulina Piksa została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.
Skład zwycięskiej drużyny: M. Mastalerz, A. Romuzga (kpt. drużyny), A. Grybel, P. Piksa, A. Baziak, K. Kumor, A. Kafel, A. Górowska, G. Mróz, K. Lichoń. Sztab szkoleniowy: Wojciech Mróz, Michał Bąk, Jarosław Baziak.