Rok szkolny 2016/2017



- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "EDI" zdobył Marcin Górowski z kl. IV SP.

- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "EDI" zdobył Oskar Górowski z kl. V SP.

- Wyrónienie w Kangurze Matematycznym zdobył Marcin Górowski i Marcin Mateja z kl. IV SP, Oskar Górowski z kl. V SP i Dominik Jurkowski z kl. III Gim.

- Gminnym Mistrzem Ortografii w kategorii kl. IV - VI został Oskar Górowski.

- I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas V zdobył Oskar Górowski.

- II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym w kategorii klas IV zdobył Marcin Górowski.

- W Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom":
I miejsce w etapie gminnym w kategorii SP zajęła Marta Sadłoń z klasy VI,
III miejsce w etapie gminnym w kategorii Gimnazjum zajęła Weronika Prusak z klasy I,
II miejsce w etapie gminnym w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęła Kinga Górecka – absolwentka naszej szkoły.


Rok szkolny 2015/2016

- Justyna Kamińska, kl.III GIM została FINALISTKĄ Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

- Hubert Prusak, kl.III GIM został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu z Historii.

- Tytuł LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "EDI" zdobył Jakub Mleczek z kl. IV SP.

- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "EDI" zdobył Oskar Górowski z kl. IV SP.

- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "EDI" zdobył Krystian Cisoń z kl. IV SP.

- Tytuł LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "EDI" zdobył Oskar Górowski z kl. IV SP.

- III miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Gminie „Moja Gmina czyli cudze chwalicie, swego nie znacie” dla uczniów klas VI SP zdobyły: Julia Buchman i Olga Płachta.

- I i II miejsce oraz wyróżnienie w Gminnym Konkursie Bibliotecznym "Książki moich marzeń".

- II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Oddziałów Przedszkolnych organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Gródku nad Dunajcem zdobyła Julia Rembiasz.

- Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Oddziałów Przedszkolnych „Bajdurek” zdobyła Julia Rembiasz.

- II miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym "Nie krzywdzę" w kategorii klas I - III Szkoły Podstawowej.

- I i II miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym "Nie krzywdzę" w kategorii klas IV - VI Szkoły Podstawowej.

- I i III miejsce w Gminnym Konkursie Profilaktycznym "Nie krzywdzę" w kategorii Gimnazjum.

- III miejsce w Gminnym Konkursie Interdyscyplinarnym w Podolu – Górowej uczniów klasy VI Szkoły Podstawowej w składzie: Julia Buchman, Karolina Rembiasz, Filip Waksmundzki.

- III miejsce w Gminnym Konkursie Interdyscyplinarnym w Podolu – Górowej uczniów klasy III Gimnazjum w składzie: Patrycja Rembiasz, Justyna Kamińska, Ryszard Rembiasz.

- W Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom":
III miejsce w etapie gminnym w kategorii SP zajęła Julia Buchman z klasy VI.

- W Gminnym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego:
II miejsce drużynowo zdobyło Gimnazjum (Paweł Małek, Monika Małek i Rembiasz Ryszard).

Rok szkolny 2014/2015

- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "EDI" zdobyła Marta Sadłoń z kl. IV.

- Wyrónienie w Kangurze Matematycznym zdobyła Marta Sadłoń z kl. IV SP i Julia Buchman z kl. V.

- W Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko 2015" tytuł "Taona" uzyskał Patryk Małek z kl. III GIM.

- W Gminnym Konkursie Ortograficznym:
II miejsce w kategorii klas II GIM - Justyna Kamińska,
III miejsce w kategorii klas III GIM - Aneta Matusik.

- I miejsce w Gminnym Konkursie Interdyscyplinarnym w Podolu – Górowej uczniów klasy III gimnazjum w składzie: Anna Małek, Patryk Małek i Dawid Basta.

- W Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom":
III miejsce w etapie gminnym w kategorii Gimnazjum zajęła Aneta Matusik z klasy III.

- W Gminnym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego:
II miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajął Patryk Małek,
III miejsce drużynowo zdobyła Szkoła Podstawowa (Paweł Małek, Artur Kępa, Arleta Krzysztoń, Julia Buchman),
II miejsce drużynowo zdobyło Gimnazjum (Patryk Małek, Mateusz Biernacki, Ryszard Rembiasz).

Rok szkolny 2013/2014

- Siódmy stanin klasy VI na Sprawdzianie.

- Tytuł LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "EDI" zdobył Arkadiusz Górowski z kl. III GIM.

- IV edycja Międzygminnego Konkurus Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych: III miejsce - Gabriela Mikosz z kl. II GIM.

- Wynik bardzo dobry w Kangurze Matematycznym otrzymał Arkadiusz Górowski z kl. III GIM.

- Wyrónienie w Kangurze Matematycznym otrzymała Kamila Kmak z kl. II GIM.

- W Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko 2014" tytuł "Taona" uzyskał Arkadiusz Górowski z kl. III GIM.

- Arkadiusz Górowski, kl.III GIM został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

- Arkadiusz Górowski, kl.III GIM został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu Fizycznego.

- W GMINNM KONKURSIE „POLSCY NOBLIŚCI W DZIEDZINIE LITERATURY – HENRYK SIENKIEWICZ”: w kategorii indywidualnej III miejsce zdobył Dawid Basta z klasy II, w kategorii zespołowej II miejsce dla Gimnazjum nr 3 w Jelnej.

- W Gminnym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego:
III miejsce drużynowo zdobyła Szkoła Podstawowa (Monika Małek, Arleta Krzysztoń, Paweł Małek, Artur Kępa),
III miejsce drużynowo zdobyło Gimnazjum (Grzegorz Papież, Ryszard Rembiasz, Konrad Jurkowski).

Rok szkolny 2012/2013

- Ósmy stanin klasy VI na Sprawdzianie.

- Tytuł LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "EDI" zdobył Arkadiusz Górowski z kl. II GIM.

- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "EDI" zdobyła Aneta Matusik z kl. I GIM.

- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "EDI" zdobył Ryszard Rembiasz z kl. VI.

- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "EDI" zdobyła Monika Małek z kl. V.

- Wyrónienie w Kangurze Matematycznym otrzymał Arkadiusz Górowski z kl. II GIM.

- Arkadiusz Górowski, kl.II GIM został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

- Małgorzata Rembiasz, kl.III GIM została FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu Geograficznego.

- XII edycja Gminnego Konkursu Informatycznego:
I miejsce - Daria Najduch z kl. VI SP - w kategorii "Z Wordem na Ty".
III miejsce - Filip Waksmundzki z kl. III SP - w kategorii "Paint".

- W Gminnym Konkursie "Moja gmina, czyli cudze chwalicie, swego nie znacie":
III miejsce - Małgorzata Jurkowska i Ryszard Rembiasz z kl. VI SP.

- W Gminnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz ortografii”: wicemistrz w kategorii klas V - Monika Małek z kl. V SP.

- W Gminnym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego:
III miejsce drużynowo w kategorii Gimnazjum.

Rok szkolny 2011/2012

- Dziewiąty stanin klasy VI na Sprawdzianie.

- II edycja Międzygminnego Konkurus Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych: II miejsce - Jarosław Baziak z kl. II GIM.

- I edycja Gminnego Konkursu Języka Niemieckiego: II miejsce - Patrycja Dzięgielewska z kl.III GIM.

- Tytuł LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "EDI" zdobył Dominik Jurkowski z kl. IV.

- Tytuł LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "EDI" zdobył Arkadiusz Górowski z kl. I GIM.

- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka polskiego "EDI" zdobyła Patrycja Dzięgielewska z kl. III GIM.

- Wyrónienie w Kangurze Matematycznym otrzymali: Patryk Małek z kl. VI SP, Arkadiusz Górowski z kl. I GIM.

- Adrian Maciaszek, kl.III GIM został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu Geograficznego.

- W Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko 2012" tytuł "Taona" uzyskał Arkadiusz Górowski z kl. I GIM.

- W Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom":
I miejsce w etapie gminnym w kategorii Szkół Podstawowych zajął Patryk Małek z kl. VI (brał również udział w etapie powiatowym), III miejsce - Kajetan Źrałka z kl. VI.

- W Gminnym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego:
III miejsce drużynowo zdobyła Szkoła Podstawowa,
III miejsce drużynowo oraz III miejsce indywidualnie - Dominik Małek z kl. II w kategorii Gimnazjum.

Rok szkolny 2010/2011

- Ósmy stanin klasy VI na Sprawdzianie.

- Arkadiusz Górowski, kl. VI SP został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

- Hubert Górowski, kl. IIIb GIM został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu z Fizyki i astronomii.

- Hubert Górowski, kl. IIIb GIM został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu Informatycznego.

- Wojciech Świderski, kl.IIIb GIM został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

- I miejsce w Międzygminnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zdobył Jarosław Baziak z kl.I GIM.

- Wyrónienie w Kangurze Matematycznym otrzymali: Kajetan Źrałka z kl. V SP, Arkadiusz Górowski z kl. VI, Hubert Górowski z kl. IIIb GIM.

- W Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko 2010" tytuł "Taona" uzyskał Hubert Górowski z kl. IIIb GIM.

- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "EDI" zdobył Przemysław Biernacki z kl. IV.

- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "EDI" zdobyła Anna Rembiasz z kl. VI.

- Tytuł LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "EDI" zdobył Arkadiusz Górowski z kl. VI.

- Tytuł LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "EDI" zdobyła Anna Małek z kl. V.

- Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "EDI" zdobył Arkadiusz Górowski z kl. VI.

- Tytuł LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym "EDI" zdobył Hubert Górowski z kl. IIIb.

- W Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom":
I miejsce w etapie gminnym w kategorii Szkół Podstawowych zajął Kajetan Źrałka z kl. V oraz brał udział w etapie powiatowym.

- W Gminnym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego:
II miejsce drużynowo zdobyło Gimnazjum.

Rok szkolny 2009/2010

- Małgorzata Rembiasz z kl. VI SP została FINALISTKĄ Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego.

- Marek Gargula z kl. IIIb GIM został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu z Fizyki i astronomii.

- Hubert Górowski, kl. IIb GIM został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu Informatycznego.

- Hubert Górowski, kl. IIb GIM został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu z Fizyki i astronomii.

- Bartosz Świderski, kl.IIIa GIM został LAUREATEM Małopolskiego Konkursu z Fizyki i astronomii.

- W Kangurze Matematycznym:
wynik bardzo dobry otrzymał: Hubert Górowski, kl. IIb, wyrónienia otrzymali: Daria Najduch z kl. III SP, Arkadiusz Górowski z kl. V SP, Wojtek Świderski z kl. IIb Gim., Marek Gargula, kl. IIIb Gim.

- W Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko 2010" tytuł "Taona" uzyskali: Marek Gargula z kl. IIIb Gim, Hubert Górowski, kl. IIb GIM, Dominik Rembiasz z kl.I GIM.

- IX edycja Gminnego Konkursu Informatycznego:
II miejsce - Mateusz Mastalerz z kl. II Gim.i Marta Mastalerz z kl. I gim.- w kategorii na najlepszą prezentację multimedialną,
I miejsce - Hubert Górowski z kl. IIb Gim.- w kategorii "Excel bez tajemnic",
II miejsce - Patryk Małek z kl. VI SP - w kategorii "Z Wordem na Ty".

- W Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom":
III miejsce w etapie gminnym w kategorii Szkół Podstawowych zajęła Iza Źrałka z kl.VI,
II miejsce w etapie gminnym w kategorii Gimnazjum zajął Wojtek Świderski z kl.IIb, udział w etapie powiatowym.

- W Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego:
III miejsce drużynowo w etapie gminnym zdobyła Szkoła Podstawowa,
II miejsce drużynowo w etapie gminnym zdobyło Gimnazjum.

Rok szkolny 2008/2009

- Dominik Rembiasz z kl. VI SP został FINALISTĄ Małopolskiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego.

- W Kangurze Matematycznym wyrónienia otrzymali: Anna Rembiasz z kl. IV, Arkadiusz Górowski z kl. IV, Wojtek Świderski z kl. Ib, Szymon Górowski z kl. IIIb.

- VIII edycja Gminnego Konkursu Informatycznego:
I miejsce - Andrzej Sromek z kl. III Gim.- w kategorii na najlepszą prezentację multimedialną,
I miejsce - Hubert Górowski z kl. I Gim.- w kategorii "Excel bez tajemnic",
II miejsce - Paulina Waligóra z kl. VI SP - w kategorii "Z Wordem na Ty".

- W Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom":
III miejsce w kategorii Szkół Podstawowych zajęła Iza Źrałka z kl.V,
III miejsce w kategorii Gimnazjum zajął Wojtek Świderski z kl.Ib.

- W Gminnym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego:
III miejsce drużynowo zdobyła Szkoła Podstawowa (Dominik Małek, Damian Waligóra, Gosia Rembiasz - wszyscy z kl. V),
II miejsce drużynowo zdobyło Gimnazjum (Lucjan Rafa, Maciej Rembiasz, Włodek Duda).