Gazetka Szkoły Podstawowej - Kleks

Opiekun: mgr Irena Jewulska

Skład redakcji gazetki „KLEKS” w roku szkolnym 2017/2018: Oskar Górowski, Anna Świderska, Dominika Leśniak, Justyna Krzyżak, Martyna Rembiasz, Julia Tomasiak, Natalia Cisoń, Martyna Mastalerz, Patrycja Mastalerz, Gabriela Górowska.

  • KLEKS nr 1/2017/2018 - MAGAZYN UCZNIÓW SP

  • KLEKS nr 2/2017/2018 - MAGAZYN UCZNIÓW SP
  • Gazetka Gimnazjum - Gimuś

    Opiekun: mgr Agata Tokarska

    Redakcję szkolnego pisemka tworzą uczniowie pragnący kształcić umiejętności dziennikarskie. Nie ma jednak stałych autorów tekstów, o tym, kto tworzy gazetkę, można przeczytać na 2 stronie w każdym numerze. Z inicjatywy opiekuna „Gimusia” organizowane są loterie fantowe, z których dochód przekazywany jest na cele szkolne.

    W ostatnim roku działalności gazetki redagowanej przez gimnazjalistów zapraszamy do lektury pierwszego specjalnego wydania związanego z Setną Rocznicą Odzyskania Niepodległości. W numerze znajduje się wiele ciekawostek dotyczących przeszłości naszej Ojczyzny, przytaczamy także wypowiedzi ankietowanych osób o sobie, rodakach oraz życzenia dla Polski z okazji jej niezwykłego święta. Zachęcamy również do udziału w GIMUSIOWYM KONKURSIE, ponieważ na zwycięzców czekają nagrody. Życzymy miłej lektury.

  • GIMUŚ nr 1/2018/2019 - PATRIOTYCZNE REFLEKSJE – SPECJALNE WYDANIE GAZETKI GIMUŚ!